Wózki widłowe - AUSA ::: terenowe wózki widłowe, wózki terenowe, wózek terenowy .

wózki widłowe wózki widłowe wózki widłowe wózki widłowe terenowe wózki widłowe wózki widłowe wózki widłowe wózki widłowe wózki widłowe wózki widłowe chińskie, wózki widłowe
Newsletter
Zapraszamy do subskrypcji naszego newslettera. Zapisując się na newsletter będziesz regularnie informowany/-a o specjalnych ofertach, promocjach, ciekawych wydarzeniach.

A A A

AUSA

Firma AUSA CENTER S.L. została założona w 1956 roku w Hiszpanii w mieście Manresa, aby projektować, wytwarzać i sprzedawać terenowe wózki widłowe, kompaktowe maszyny dla służb miejskich i komunalnych, przemysłu, rolnictwa oraz górnictwa.

 

Ausa jest firmą o zasięgu międzynarodowym. Główna siedziba oraz fabryka o łącznej powierzchni 64 tysięcy m2 są zlokalizowane w Manresie (Barcelona). Ponadto firma ma swe filie w Madrycie, Francji, Wielkie Brytanii, Niemczech, Chinach i na Florydzie. Sprzedaje swoje produkty w ponad 70 krajach poprzez 225 dystrybutorów a ponad 60% produkowanych maszyn i wózków terenowych jest eksportowana.

 

Firma AUSA spełnia międzynarodowe normy ISO 9001 oraz ISO14001.

AUSA zdobyła również Certyfikat dla swojego Systemu Jakości zgodny z normą PECAL 2110 udzielany przez Ministerstwo Obrony stosując się do wymagań stawianych przez NATO.

Oznacza to, że system zapewnienia jakości został zaimplementowany w projektowaniu maszyn i wózków terenowych, zarządzaniu zakupami, produkcji oraz obsłudze klienta.

 

Ausa jest rozpoznawana na rynku międzynarodowym dzięki swojej innowacyjności i nowoczesnym zarządzaniu. W 2008 roku trzeci raz z rzędu Ausa została uznana za najlepsze środowisko pracy przez hiszpański Great Place to Work Institute.